CONFERINȚĂ PREOȚESCĂ DE PRIMĂVARĂ-2025
Marți, 20 mai, la Năsăud, a avut loc Conferința Preoțească de Primăvară, un moment de întâlnire și reflecție duhovnicească pentru preoțimea din Țara Năsăudului, desfășurată sub președinția Înaltpreasfințitului nostru Părinte Arhiepiscop și Mitropolit ANDREI. Lucrările conferinței au debutat cu săvârșirea slujbei de Te-Deum în biserica cu hramul „Sfântul Ierarh Nicolae” …
Citeşte mai mult ⇛


















